EkoSun 6

Tepelná a zvuková izolace na velmi dobré úrovni. Okna, které zaručují pohodlí a trvanlivost po mnoho let. Nejlepší poměr cena/kvalita. Doporučuje se pro energeticky úsporné stavby.

Vlastnosti výrobku:
Profil
  • profil třídy „B”,
  • 6 komorová konstrukce,
  • montážní hloubka 81 mm,
  • na bílém, hnědém, karamelovém jádře,
  • systém se 2 těsněními,
  • dostupné ve variantě s křídlem Soft-line,
  • zasklení – pakety do šířky 55 mm,
  • standardní zasklení je 4/16Ar/4th [Ug=1,1]*,
  • ve standardu pojistka proti nesprávné poloze kliky (okno RU),
  • ve standardu mikroventilace v nůžkách (OS okna),
  • kování standardně vybaveno dvěma body na křídlo, na ochranu proti vloupání,
  • možnost výroby okna s pevným nebo pohyblivým sloupkem,
  • doporučeno pro energeticky úsporné stavby.

   

  *standard pro den 16.04.2019. Vyžaduje technologické potvrzení.

 
 
Estetika

Moderní design oken vyrobených na bázi systému Eko Sun 6 jim dává jedinečný charakter. Je to mimořádně univerzální produkt. Umožňuje použít širokou škálu zasklení – od těch standardních po pohlcující zvuk nebo bezpečné. Profily s hloubkou 81 mm umožňují použití zasklení do šířky až 54 mm. Široké profily znamenají nejen mnoho možností zasklení, ale také stabilitu konstrukce.

 

Okno může být vyrobeno za použití pevného nebo pohyblivého sloupku. Pohyblivý sloupek je prvek okenní konstrukce, který je pevně spojen s jedním z křídel. Jen díky němu jsme schopni si naplno užít plnou propustnost světla. Protože po otevření okna není světlo rozdělené sloupkem. 

 

Pokud okna chcete odlišit od těch ostatních nebo je chcete přizpůsobit ke vzhledu fasády a interiéru doporučujeme dekorační dýhy. Okna vyrobené v systému Eko Sun 6 můžou mít jednu z desítek námi nabízených barev, hladkých nebo dřevu podobných. Okna dýhujeme jednostranněoboustranně nebo ve formule duo-kolor. Dýha duo-kolor umožňuje získat jinou barvu okna zvenčí a jinou zevnitř. Jedná se o velmi praktické řešení.

 
Energetická účinnost

Estetické hodnoty oken zhotovených na bázi systému Eko Sun 6 jdou ruku v ruce s technickými parametry. Systém má velmi dobré tepelné vlastnosti a vytváří obrovské konstrukční možnosti. Profily s hloubkou 81 mm umožňují použití zasklení do šířky až 54 mm.

 

Pro dosažení nejvyšší tepelné izolace okna Eko Sun 6 doporučujeme okno vybavit trojsklem a teplým distančním rámečkem. Teplý distanční rámeček je vyroben z kompozitního izolačního materiálu. Zlepšuje izolační vlastnosti skla a snižuje riziko kondenzace vodní páry, která v zimním období může zmrznout. To zase může způsobit vznik námrazy kolem těsnění. Kromě toho, teplé rámečky jsou zárukou dlouhodobé těsnosti izolačního skla a maximalizují úspory a energetické ztráty snížením tepelného mostu spojení rámu s lištou.

 

Zlepšení tepelných parametrů oken rovněž zaručí sklo Climaplus 4S. Skla mají selektivní vrstvu, která pomáhá nejen snížit náklady na vytápění, ale také snížit náklady spojené s klimatizací pokojů v horkých dnech. Sklo, díky speciální vrstvě, propouští mnohem méně sluneční energie, takže v létě můžete v místnostech snadno udržovat příjemnou teplotu. A v zimním období je okno Climaplus 4S překážkou pro unikající teplo.

 

Okna postavené na bázi systému Eko Sun 6 jsou také velmi dobrou bariérou pro hluk přicházející zvenčí. Zvuková izolace oken může být zvýšena použitím zasklení pohlcujícího hluk.

 

Okna mají také vysokou třídu vodotěsnosti. Dokonce v případě extrémních změn počasí není možné, aby se voda mohla dostat dovnitř budovy.